Обмін і повернення

Кожен товар з нашого магазину підлягає обміну або поверненню. Клієнту дозволяється повернути куплену у нас пару взуття протягом 2 тижнів, незалежно від причин повернення. Наприклад, приводом для відмови може послужити як невідповідний розмір, так і просто непривабливий вигляд нового взуття. У будь-якому випадку ми приймемо назад товар, якщо ви надасте його нам:

  • без слідів носіння і будь-яких інших пошкоджень;
  • в комплекті з непошкодженою заводською упаковкою і всіма ярликами;
  • з товарним чеком, що видаються магазином.

При покупці взуття онлайн наявність товарного чека може і не знадобитися, так як в базі даних інтернет-магазину повинна залишитися інформація про вас і ваше замовлення.

Зворотнє пересилання можливе за допомогою транспортної компанії. В такому випадку ви повинні самостійно оплатити всі витрати. Після отримання та перевірки посилки ми повернемо гроші протягом 1 тижня або надішлемо інший товар, якщо ви віддасте перевагу обмін.

Гарантійний ремонт

Крім повернення згідно із законом про права споживача, кожному клієнту доступна послуга гарантійного обслуговування протягом 30 днів після покупки нового взуття. У це обслуговування входить ремонт дефектів, пов'язаних з браком на виробництві.

Ми готові безкоштовно відремонтувати вашу оригінальну взуття Ugg Australia, якщо ремонт буде потрібен через прихований заводський брак. Якщо ж товар буде пошкоджений в результаті грубого поводження, зносу або неправильного догляду, ми не станемо його ремонтувати безкоштовно.

Якщо фахівці вирішать, що ваше взуття не підлягає гарантійному ремонту, ми замінимо товар на новий, але спочатку погодимо заміну з вами. У деяких випадках обмін може стати неможливим. Наприклад, у нас не виявиться аналогічного товару або потрібних розмірів. У таких ситуаціях наша компанія забезпечує повне повернення грошей, витрачених клієнтом на покупку.